Proč ztrácet čas rozvíjením byznysu pro zemi s deseti miliony obyvatel, když se můžete přesunout na mnohem větší trh? O Velké Británii se navíc traduje, že je k podnikatelům spravedlivější než Česká republika. Britská legislativa není tak komplikovaná jako česká a zbytečně podnikatele nezatěžuje.

Stačí si přečíst podmínky pro založení Ltd. (britská obdoba s.r.o.) a bude vám jasné, proč se spousta úspěšných firem přesunula právě do Spojeného království. Jak ale vyřešit přepravu balíků, když vám dopravci nevyjdou vstříc?

Jak posílat balíky z ČR?

Založení společnosti ve Velké Británii je otázkou jednoho dne. Ale jak si počít v případě prodeje zboží, které budete zákazníkům posílat z České republiky? Pokud objem zásilek nestačí na speciální podmínky zavedených dopravců, obraťte se na Balík Servis. Prostřednictvím této služby lze poslat balík do zahraničí za výhodnou cenu, rychle a spolehlivě.

Převzetí balku

Poslat balík do Anglie je jednoduché. Celý proces zabere maximálně několik minut, a dobrá zpráva je, že nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte. Chcete-li přes Balík Servis posílat balíky z České republiky i v době, kdy jste na dovolené v zahraničí, můžete. Stačí vyplnit základní informace o zásilce, zaplatit kartou online a o nic víc se nestarat. Kurýr přebere balík na zadaném místě (předá mu ho např. váš zaměstnanec) a zajistí, aby se včas dostal k adresátovi.

Problém nepředstavují ani velké zásilky

Prostřednictvím Balík Servisu lze posílat menší i větší zásilky v rámci celé Evropy (včetně Turecka). V případě zásilek s nadstandardními rozměry je limitem hmotnost 700 kg a rozměry kusové zásilky 2×2×3 m.

Balíky

Díky Balík Servisu budou začátky vašeho podnikání ve Velké Británii příjemnější. Služba vám ušetří čas, starosti i peníze. Další informace najdete na www.balikservis.cz.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.