Když chcete lepší práci a dostávat za ni vyšší plat i tehdy, jestliže chcete poznávat svět. Umět cizí jazyk je prostě k nezaplacení. Že už jste dlouho ze školy a slovíčka z hlavy mizí? Nebo jste se nikdy cizí jazyk neučili a chcete začít? Není nad čím váhat, pojďte vyzkoušet oblíbené kurzy! Vybírat je možné z široké nabídky jazyků i úrovní, a co je super, úroveň zjistíte i online!

Oblíbená škola – Zn. rozmanitost

Co je nejhorší na jazykovém kurzu? Určitě to, že budete chodit na ten, který neodpovídá vašim znalostem. V takovém případě vyhazujete peníze za nic. Aby se tak nestalo, měla by jazyková škola předem zhodnotit vaše znalosti a na základě toho vám nabídnout adekvátní kurz. Abyste „ze zkoušení“ nebyli nervózní, je možné zjistit si úroveň znalostí online. Rozřazovací online testy má jazyková škola Praha Britannika. S ní máte jistotu kvality. Škola byla otevřena v roce 2009 v centru Prahy, od té doby se stala velmi populární, a to díky kombinaci, která všem studentům maximálně vyhovuje. Britannika totiž nabízí zajímavé výukové programy, které vedou zkušení lektoři, mají také propracovaný systém zapůjčení učebnic a v neposlední řadě i lákavé ceny. Ročně kurzy projde cca 1 300 studentů, od teenagerů po důchodce. Mezi věrné zákazníky patří i studenti, kteří docházejí na kurzy od samotného vzniku školy.

výuka angličtiny

A ještě něco navíc

Aktuální nabídku si prohlédněte na http://www.jazykovekurzypraha.cz/, učí zde celkem 10 různých jazyků. Kurzy mají individuální, firemní a skupinové kurzy všeobecného zaměření, konverzační, obchodní, specializované, přípravu ke zkouškám nebo také intenzivní a víkendové. Novinkou v nabídce jsou jazykové pobyty v zahraničí, mezi TOP destinace patří Malta, Itálie a Španělsko. Kurzy jsou zajímavé tím, že nejsou striktně zaměřeny jen za jazykové znalosti. Studenti získají i spoustu informací o cizojazyčných zemích. Uvidí i fascinující videomateriály BBC a National Geographic a poznají také například rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Britannika zkrátka umí a vy díky ní budete skvěle umět také!

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.