V Česku se staví a s tím souvisí i řada omezení na pozemních komunikacích. Každý realizátor stavby má povinnost zajistit bezpečnost silničního provozu i v případě zmíněných uzávěr. Hledáte pomoc při zajištění potřebných opatření? Dopravní značení Praha – to jsou služby společnosti TOP Znak, které potřebujete. Firma realizuje kompletní servis od projektu dopravně inženýrského opatření, známého i pod zkratkou DIO, až po instalaci a aplikaci dopravního zařízení a dopravního značení. Firma však své služby nabízí i v dalších lokalitách republiky.

Když to potřebujete od A do Z

TOP Znak pro vás navrhne DIO i vyřídí veškerá povolení na úřadech. Vše rovněž zkonzultuje na Policii České republiky. Veškeré dopravní značení – svislé dopravní značení, zábrany a lávky, světelné značení i signalizaci a semafory vám společnost pronajme na potřebnou dobu a současně pečlivě nainstaluje. Včetně realizace výkopů a samotného osazení sloupků či instalace potřebných značek. Na klíč pro vás firma aplikuje veškeré vodorovné dopravní značení. Dočasné i trvalé.

V e-shopu koupíte dopravní značky i parkovací sloupky

Pokud si dopravní zařízení a značení, ale i dopravní značky, zrcadla, zpomalovací a vodící prahy či parkovací sloupky a zábrany potřebujete zakoupit, uděláte to snadno v e-shopu firmy. K nákupu získáváte potřebný přednákupní poradenský servis a objednat si lze i servis následný, tedy instalaci zakoupených produktů.

E-shop je dispozici firmám, institucím i soukromým osobám. Ty často nakupují například parkovací sloupky. Obvykle jde o sklopné uzamykatelné sloupky, které pomáhají zamezit nechtěnému parkování cizích osob na soukromém pozemku.

Bezpečnost na prvním místě

Různé další bezpečnostní prvky, jako jsou retardéry nebo dopravní zrcadla, nakupují obce. Instalují se z důvodu zvyšování bezpečnosti na pozemní komunikaci, ale třeba i z důvodu omezování rychlosti, a tím i hluku v obci. Nejedna česká obec totiž trpí tím, že je průjezdná, a mnohdy skrz ni vedou i důležité trasy pro kamionovou dopravu. Bezpečnost je nutné zvyšovat rovněž v místech, kde se pohybují děti – například u škol či mateřských školek. TOP Znak za vás vyřídí veškeré zákonné náležitosti, poradí vám s výběrem a bezpečnostní prvek vám v obci rovněž instaluje.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.