Za web se vám utrácet nechce, protože bez něj dokážete fungovat? Ano, dokážete, ovšem s ním bude podnikání úspěšnější. Tedy aspoň v případě, kdy nepodceníte ani online marketing a zvládnete zajistit, aby byly vaše webové stránky vidět.

Web sice něco stojí, ovšem nezapomínejte, že vám také generuje zisk. Přivádí další a další zákazníky, kteří se o vás dozví třeba díky PPC reklamě či dobře provedené optimalizaci pro vyhledávače. Navíc, tvorba webu nemusí stát desetitisíce.

Nechte si zpracovat web na WordPressu

Například firma AJAS nabízí webové stránky už od 7500 korun. Nemůžete čekat, že vám za tuto cenu vytvoří vyšperkovaný web celý na míru s vlastním redakčním systémem a zákaznickou aplikací k tomu, to opravdu ne. Do deseti tisíc však pořídíte základní web se všemi důležitými informacemi, kontaktním formulářem a vším, co by klasické firemní stránky měly mít. Tohle většině menších a středních firem bohatě stačí.

A jak si může AJAS dovolit nabídnout takové výhodné ceny? Jejich doménou je tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress, který obsahuje spoustu věcí již připravených. Nemusí programovat úplně od nuly každou věc, stačí WordPress přizpůsobit, přidat pluginy podle vašich potřeb, nasadit hezký design a naplnit web obsahem.

wordpress

Web na WordPressu je výhodou do budoucna

Redakční systém WordPress je rozšířený po celém světě, díky tomu s ním umí pracovat hromada programátorů, a vy tak nejste donekonečna závislí pouze na jedné firmě, která vám web vybudovala. Na internetu najdete spoustu návodů, a jelikož je jeho obsluha jednoduchá, základní věci zvládnete upravit sami. Změníte si otevírací dobu či telefonní číslo, nahrajete nové fotky. Nemusíte za všechno platit programátorovi.

Ušetřené peníze doporučujeme věnovat právě na online marketing, SEO a PPC. I tohle vám firma AJAS zařídí.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.