Popularita vozů značky Škoda neklesá, spíše naopak. Na tom má mimo jiné lví podíl i jejich kvalita. Na škodovku se zkrátka můžete spolehnout.
Před několika lety jsem měla docela ošklivou havárii. Narazila do mě tramvaj – přímo do místa řidiče, na němž jsem seděla. Prošla jsem si peklem. Posléze jsem se ale dozvěděla, že kdybych tenkrát nejela v „oktávce“, tak už bych zřejmě nebyla mezi živými. Pevná karoserie vozu Škoda Octavia mi tenkrát zachránila život. Jsou to asi silná slova, ale něco na nich je. Pokud chcete opravdu bezpečné auto, už jen z toho titulu, že stále žiji, „škodovku“ jednoznačně doporučuji.

Staré ani nové

Nemusíte si ale hned pořizovat nový vůz. Ani vás nebudu nutit nakupovat v autobazaru. Něčím mezi jsou tak zvané Škoda roční vozy. Oč se jedná? Prakticky si kupujete perfektně zajeté auto, tedy ne starší osmnácti měsíců, jež nemá ujeto více než 30 tisíc kilometrů. A samozřejmě ne na úkor záruky. Čtyř až pětiletá záruka se totiž odvíjí od data uvedení do provozu. A nejenom to. Pokud vám navíc daný model z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, máte možnost ho druhý den vyměnit!

Předváděcí a skladové vozy

Další možností jsou tzv. skladové vozy Škoda včetně automobilů předváděcích. Jejich výhodou je, že na nový vůz nemusíte dlouho čekat. Žádné pořadníky ani dlouhé čekací lhůty. Skladový či předváděcí vůz můžete mít prakticky okamžitě. Vyřídíte nezbytné náležitosti a ještě ten den můžete se svým novým miláčkem odjet.

Škoda Octavia

Autorizovaný servis

Tak jako každý z nás má svého ošetřujícího lékaře, každý automobil by měl mít svůj autorizovaný servis. Údržbu vozu totiž není na místě podceňovat. A svěřit byste ji měli do rukou profesionálů, mezi něž jednoznačně patří například autorizovaný servis Škoda. Dopřejte svému vozidlu péči, kterou si zaslouží. Nebojte, on se vám za to odmění – bezpečnou jízdou. Třeba vám, stejně jako mně, jednou zachrání život.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.