Počítač dnes najdete v podstatě v každé domácnosti. Výjimkou není ani několik počítačů v jedné rodině. Náklady se pak šplhají k několika desítkám, ne-li stovkám tisíc korun. K počítačové technice přitom vede mnohem ekonomičtější cesta. Tu představují počítače repasované.

Repasovaným počítačem rozumíme starší počítač z tzv. druhé ruky. Ovšem plně funkční a vyčištěný, tedy v naprostém technickém pořádku. Počítač prošel kontrolu provedenou IT specialistou, jímž byl znovu uveden do provozu.

IPhone za necelých 6 tisíc korun? Ano, je to možné!

Pro repasované počítače stejně jako repasované herní PC a herní repasované notebooky hraje především nízká pořizovací cena. Ta je ve srovnání s novou počítačovou technikou nesrovnatelná. Co byste třeba řekli chytrému telefonu Apple IPhone 6S za 4500 korun? Nebo karbonovému notebooku Lenovo Thinkpad za necelých 9 tisíc korun? Obojí může být vaše. Stejně jako notebook HP Elitebook za necelých 5 tisíc korun. V ceně je samozřejmě i výhodný software.

nový notebook

Vybírejte na malicomputer.cz

Kde tuto repasovanou techniku seženete? Bohatý výběr krátkodobě používaných repasovaných notebooků, počítačů a dalších počítačových komponentů stejně jako LCD monitorů a telefonů najdete například na e-shopu malicomputer.cz.

Repasované zboží světových značek

Jedná se přitom o vysoce kvalitní produkty světových značek, jako jsou DELL, HP, Lenovo, Fujitsu, Sony, IBM i Apple. Veškeré nabízené zboží, k němuž prodejce dokonce poskytuje roční záruku, pochází od ověřených českých dodavatelů, takže nejsou na místě obavy týkající se jeho původu. Nabízená technika většinou pochází od firem v likvidaci, bank, pojišťoven či se jedná o zboží z operativních leasingů. Zkrátka se jedná o zboží, jemuž můžete věřit! Tak neváhejte?

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.